Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


III. Voluta program (2009)

III. Voluta program
2009. 06. 18-19-20-21.

Mosonmagyaróvár

„A hajók, a lapátok különbözőek, az örvényük egyforma.
Szeresd és tiszteld a vizet, amelyen hajózol és csak a volutát hagyd magad után!”


Június 18. Csütörtök
Leitha-Lajta  (kajak-kenu túra)

 
9 óra: Bruckneudorf: A túra megnyitása
9.15-10.00: Indulás, pihenő a Gattendorf-i vízimalomnál
16.00         Érkezés Zurndorfba, sátor-tábor, vacsora

Június 19. Péntek
Leitha-Lajta  (kajak-kenu túra folytatása)
9 óra
Indulás Zurndorfból, Márialigetnél vízi pihenő
14.30: Várható érkezés Mosonmagyaróvár Itatóhoz
Mosoni Duna Túra (Rajka-Mosonmagyaróvár - 30 km)
9.30: Indulás Rajkától
14.30:
Várható érkezés az Itatóhoz
Sörsátor - Itató - Szabadstrand
16.00-19.00: Gyermek táncbemutatók
18.30:  Megnyitó
19.00: Musical énekek
19.30: Earth,Wind and Fire tribute koncert  sztárokkal (Emilio, Bársony Bálint, Back to Black, Nagy Laci "Gitano")
21.30: Strokes – ütősök
(ütnek mindent, ami hétköznapjaink használati tárgyai, eszközei. Néhány "instrumentum" közülük: Kukák, hordók, vödrök, botok, csövek, seprűk, mosófa...)
22.30: Henhouse koncert

Június 20. Szombat (a program még alakul!)
Voluta víziolimpia
9.00-16.00:Ébred a Sárkány! /sárkányhajó versenyek - táv: 200 m!/
Helyi és külföldi csapatok, baráti társaságok, vállalatok sárkánycsapatai
10.00-16.00: Egészségmegőrző programok - orvosok szaktanácsadásai
10.00-16.00:
Gyermekprogramok
Kézműves foglalkozások, mászófal, ugrálóvár, állatsimogató, íjászat
10.00-16.00: Strand-röplabda bajnokság - INGYENES!
Nevezés reggel 9 óráig, vagy előzetesen Szilágyi Imrénél - 06 30 4740882, vagy mail-ben.
Sörsátor
16.00-18.00: Gazdász  Néptáncegyüttes és gyermek táncbemutatók (Pulzus)
18.00-19.00: Kovács András Péter - humorista
19.00-20.00: Eredményhirdetés – sárkányhajó versenyek
20.00-21.00: Strokes – ütősök
(ütnek mindent, ami hétköznapjaink használati tárgyai, eszközei. Néhány "instrumentum" közülük: Kukák, hordók, vödrök, botok, csövek, seprűk, mosófa...)
21.30-23.00: Ladánybene koncert
23.00-24.00: Szentivánéji tüzek meggyújtása, csillagászati távcsöves bemutató 
Lángoló Ördögök  (tűzzsonglőrök produkciója)
24.00-03.00:  Koktél zenekar - Nosztalgiadisco                      

Június 21. vasárnap (a program még alakul!)
9.00: Ébred a Sárkány!! /sárkányhajó versenyek - táv: 200 m!/
Iskolások sárkánycsapatai! Jelentkezzetek...
9.00-15. 00: Országos Halászlé főzőverseny
Szeged, Baja, Szigetköz.
10.00-16.00    Egészségmegőrző programok - orvosok szaktanácsadásai - 10.00: Gyermekprogramok, kézműves foglalkozások
11.00: A Szélkiáltó Együttes gyermekműsora
15.00:
Halászlé főzőverseny eredményhirdetése
16.00: "Bukfenc", a Garabonciás Együttes koncertje gyerekeknek
16.00: Lajtakör (résztvevők csak korlátozott számban...a helyszínen)
Táv: A Malom-ági Lajtán át, majd vissza a Fő-ágba - kb.2 óra - vállalkozó kedvűeknek!

  

 

Hozzászólások

Hozzászólás megtekintése

Hozzászólások megtekintése

Nincs új bejegyzés.
 




Levelezőlista



Archívum

Naptár
<< November / 2017 >>


Statisztika

Online: 4
Összes: 263410
Hónap: 4477
Nap: 164